DOŁĄCZ DO NAS !

By
Updated: lipiec 18, 2014
Chcesz poznać świat motorsportu? A może masz ochotę zostać sędzią sportowym?  Może jesteś fanem sportów motorowych i chciałbyś, lub chciałabyś dołączyć do grupy osób o podobnych zainteresowaniach?  Jeśli chociaż jedna odpowiedź jest na TAK, to właśnie jesteś we właściwym miejscu aby rozpocząć swoją przygodę w świecie pełnym rajdowych i motorowych emocji!

Naszym członkiem może zostać każda pełnoletnia osoba, a klub wcale nie jest miejscem typowo dla mężczyzn, o czym mogą poświadczyć nasze sędzinki, których ciągle przybywa. Podobno mamy najwięcej dziewczyn na punktach sędziowskich w całej Polsce.

W Automobilkubie możemy Wam zaoferować możliwość uczestnictwa w obsłudze wielu imprez motorowych w Polsce. Jeśli ktoś ma ochotę i aspiracje do zostania sędzią sportowym, ma możliwość zdobyć u nas licencję sędziowską II stopnia – następnie stopnia I ( krajowego ).

Jeśli lubisz, lub masz pojazd zabytkowy,  możesz nawiązać u nas kontakty z innymi osobami o tych samych zainteresowaniach.

Może chcesz zostać kierowcą rajdowym, lub pilotem?  Żeby startować w imprezach wyższej rangi niż KJSy musisz mieć licencję zawodnika. U nas masz możliwość zapoznania się z warunkami jej uzyskania, a  my wyszkolimy Cię abyś mógł zdać komisyjny egzamin.

Jeśli interesuje Cię tematyka bezpieczeństwa w ruchu drogowym, jesteśmy po to aby odpowiedzieć na Twoje pytania,  a może masz pomysł jak usprawnić ruch drogowy w Twojej okolicy? Nie wiesz gdzie to zgłosić? Przyjdź do nas, a razem przedyskutujemy ten temat i jeśli będzie trzeba zgłosimy odpowiednim służbom.

Koleżeńska i wesoła atmosfera w klubie sprawia, że każdy kto do nas przychodzi czuje się swobodnie.

Zatem jeśli masz ochotę do nas dołączyć – nie zwlekaj, zapraszamy !

Wypełnij deklaracje członkowską (link poniżej), opłać wpisowe w wysokości 30 zł oraz składkę członkowską w wysokości 70 zł.

numer konta: ING BANK ŚLĄSKI S.A.: 46 1050 1908 1000 0091 3247 1526

W tytule przelewu należy wpisać: składka za rok …. oraz imię i nazwisko.

Zachęcamy również do kontaktu maliowego : biuro@ak-sudecki.pl


ikona dekl1
ikona stat1

Możliwość komentowania została wyłączona.