SUDECKI MOTORSPORT

By
Updated: lipiec 18, 2014
Ponieważ nie każdy członek Automobilklubu ma chęć zostać sędzią sportów motorowych, dlatego wewnątrz struktur klubu powstał SUDECKI MOTORSPORT. Należą do niego licencjonowani przez PZM  sędziowie Automobilklubu Sudeckiego, specjalizujący się w obsłudze samochodowych i motocyklowych imprez sportowych o różnej randze i różnych typach nawierzchni. Od wyścigów torowych poprzez rajdy, na imprezach offroad’owych kończąc, jesteśmy w stanie profesjonalnie zorganizować i poprowadzić każdą imprezę związaną ze sportem motorowym.


Doświadczenia zdobywane przez lata, wiele sytuacji wymagających podejmowania szybkich i odpowiedzialych decyzji pod presją czasu, oraz liczne wewnątrzklubowe szkolenia, pozwoliły na stworzenie silnej kadry sędziowskiej znającej się na swojej pracy.

Świadczą o tym liczne zaproszenia organizatorów wielu rajdów cyklu RSMP i RPP, RSME, WRC, ERC, CEZ i inne. Wiedza z zakresu organizacji rajdów (w tym OSów) jest ciągle przekazywana nowym członkom Automobilklubu Sudeckiego, którzy poprzez uczestnictwo w obsługiwanych przez nas zawodach razem z doświadczoną kadrą, z czasem nabywają umiejętoności pozwalające na zdobycie licencji sędziowskiej i pełnienie samodzielnych funkcji odpowiednich dla jej stopnia. Daje nam to stałe zwiększanie się liczby członków Automobilklubu Sudeckiego, co pozwala na obsługę imprez wymagających wieloosobowego składu.Dysponujemy sprzętem OS-owym pozwalającym na pełną obsługę odcinków specjalnych. Sprzęt jest na bieżąco sprawdzany i konserwowany (np. zegary, gaśnice). Dysponujemy również możliwością wypożyczania sprzętu na imprezy sportowe.Zapraszamy do współpracy osoby lub podmioty, które chciałyby nabyć wiedzę z szerokiego zakresu zagadnień motoryzacyjnych, bądź zorganizować lokalną imprezę motoryzacyjną itd. Prosimy korzystać z poniższych możliwości kontaktu.

 Osoby do kontaktu:

 

kasia

Katarzyna Lewandowska

klewandowska@ak-sudecki.pl

 

magda

Magdalena Lewandowska

mlewandowska@ak-sudecki.pl


 

Możliwość komentowania została wyłączona.