PZU SA – 70% zniżki na OC

Polski Związek Motorowy podpisał umowę z PZU SA na mocy której wszyscy właściciele samochodów, które mają ponad 25 lat przy podpisywaniu polisy OC otrzymają aż 70% zniżki!

Nie ma znaczenia czy właściciel posiada jakieś zniżki z tytułu bezszkodowej jazdy, nie są też wymagane tzw. żółte tablice. Jedynym warunkiem jest przynależność właściciela do któregoś z automobilklubów sfederowanych w PZM, na przykład do Automobilklubu Sudeckiego. Koszt wstąpienia do Automobilklubu Sudeckiego to 70 zł rocznie plus 30 zł jednorazowego wpisowego. Tymczasem na 70 procentowej zniżce można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

Aby zapisać się do Naszego Klubu należy wypełnić deklarację członkowską (można to zrobić na miejscu w siedzibie Klubu), dostarczyć ją do biura Automobilklubu i opłacić członkostwo, wówczas dostaną Państwo legitymację z którą należy udać się do ubezpieczyciela.

Uwaga ! Przystępując do naszego klubu, każdy stowarzyszony członek zobowiązany jest co najmniej raz czynnie uczestniczyć w imprezie Automobilklubu Sudeckiego.