Zaproszenie na Konferencję – 46. Rajd Świdnicki – KRAUSE

By
Updated: marzec 19, 2018

Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Państwa na Konferencję Prasową poświęconą 46. Rajdowi Świdnickiemu-KRAUSE. 1. Rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i 2. Rundzie Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2018.

W spotkaniu uczestniczyć będą współorganizatorzy Rajdu:  Pani Prezydent Miasta Świdnicy – Beata Moskal-Słaniewska, Starosta Świdnicki – Piotr Fedorowicz, Dyrektor Zarządzający firmy KRAUSE – Tomasz Kotowski oraz Prezes Zarządu Automobilklubu Sudeckiego i Dyrektor Rajdu – Roman Grygianiec. Gośćmi specjalnymi Konferencji będą także kierowcy rajdowi Mistrzowie Polski Grzegorz Grzyb i Jan Chmielewski.

Podczas Konferencji zaprezentujemy Państwu szczegóły związane z organizacją 46. Rajdu Świdnickiego-KRAUSE, który odbędzie się w Świdnicy w dniach 20-22 kwietnia 2018r.
Podczas spotkania zaprezentujemy i omówimy trasę tegorocznej edycji rajdu, opowiemy o przygotowaniach i nowościach związanych z 46. Rajdem Świdnickim-KRAUSE. Podamy także informacje dotyczące zgłoszeń i akredytacji, przedstawimy także podsumowanie zeszłorocznych zawodów.

Spotkanie poprowadzi Rzecznik Prasowy 46. Rajdu Świdnickiego – KRAUSE – Karol Ferenc.

Konferencja odbędzie się w środę, 21 marca 2018, o godz. 12.00 w Urzędzie Miejskim w Świdnicy (ul. Armii Krajowej 49) w sali konferencyjnej nr 104, I p.

Możliwość komentowania została wyłączona.