ODDAJEMY LICENCJE DO PRZEDŁUŻENIA !!

By
Updated: grudzień 27, 2014

 


UWAGA WSZYSCY NASI SĘDZIOWIE!

Przypominamy o dostarczeniu do klubu Waszych Licencji Sędziowskich wraz z Książeczkami Pracy Sędziego.


 

Komplet dokumentów dostarczamy do 15 stycznia 2015 roku. Warunkiem przedłużenia Licencji na kolejny rok jest posiadanie w Książeczce odpowiedniej ilości punktów za obsługę imprez sportowych w 2014 roku (minimum 18 pkt), oraz branie czynnego udziału w obsłudze imprez w których udział brał Automobilklub Sudecki.
Warunkiem opłacenia przez Automobilklub Sudecki licencji sędziowskiej jest potwierdzone uczestnictwo w obsłudze 42 Rajdu  Świdnickiego KRAUSE.
W przypadku nie brania udziału w naszej głównej imprezie, sędzia posiadający wymaganą ilość punktów ponosi koszty przedłużenia licencji na rok 2015!
Komu nie udało się zdobyć minimalnej ilości punktów w tym sezonie, będzie mógł to zrobić podczas organizowanego corocznie przez Zarząd Okręgowy Wrocław jednodniowego szkolenia z regulaminów PZM, zakończonego pisemnym testem wyboru.
Termin tego szkolenia nie jest jeszcze znany, ale jak tylko będzie coś wiadomo, to oczywiście wcześniej opublikujemy informację na naszej stronie, oraz podamy komunikat w naszym sędziowskim „grajdołku” na Facebooku 😉 .

 

Na wszelkie pytania związane z licencjami, przedłużeniem itd.  odpowiem bezpośrednio poprzez naszego sędziowskiego FB.
Radek

Możliwość komentowania została wyłączona.