Caravaning po raz kolejny w Świdnicy!

By
Updated: kwiecień 11, 2017

Gdy opadną już nieco emocje po 45. Rajdzie Świdnickim – KRAUSE zapraszamy do uczestnictwa w imprezach caravaningowych, które odbędą się w Świdnicy. W tym roku Automobilklub Sudecki przygotował dwie imprezy dla fanów wypoczynku, turystyki i caravaningu. Już 29 kwietnia rozpocznie się 3. Międzynarodowy Zlot Caravaningowy „Świdnicka Majówka”, który potrwa do 2 maja. Natomiast w sierpniowy długi weekend, a dokładnie od 11 do 15 sierpnia, będziemy gościć zawodników Caravaningowych Mistrzostw Polski oraz Młodzieżowych Caravaningowych Mistrzostw Polski.

3. Międzynarodowy Zlot Caravaningowy już na stałe wpisał się w kalendarz imprez organizowanych przez Automobilklub Sudecki. Świdnicka Majówka skierowana jest do miłośników relaksu i turystyki z kamperem w tle. Baza Zlotu znajdować się będzie na terenie Campingu Świdnica nr 231, przy ul. Śląskiej 37. Zlot rozpocznie się od wspólnej biesiady, a w kolejne dni przygotowaliśmy dla uczestników turnieje i konkursy dla całej rodziny. Odbędzie się wycieczka podczas której, zobaczymy Pałac w Jedlinie Zdroju, odkryjemy Podziemne Miasto w Głuszycy, a na koniec zwiedzimy Świdnicę. Zlot zakończy wspólne ognisko, podczas którego ogłosimy zwycięzców naszych konkursów.

Nie masz kampera?
Nic straconego! Kemping Świdnica ma do dyspozycji pokoje hotelowe, bądź z nami w ten weekend.

Więcej informacji na stronie: http://caravaning.ak-sudecki.pl/

Natomiast w dniach 11-15 sierpnia w Świdnicy odbędzie się III runda Caravaningowych Mistrzostw Polski oraz III runda Młodzieżowych Caravaningowych Mistrzostw Polski. Przybyli zawodnicy zmierzą się z konkurencjami związanymi z bezpieczeństwem ruchu drogowego oraz konkurencjami specjalnie przygotowanymi przez organizatora. Będzie to runda decydująca o tytułach mistrzowskich, więc z pewnością nie zabraknie emocji!

Zapraszamy do Świdnicy!

Możliwość komentowania została wyłączona.