Automobilklub Sudecki laureatem Świdnickiego Gryfa 2014 !

By
Updated: październik 27, 2014
W dniu 17 października 2014 roku podczas uroczystej wieczornej gali, wręczono najważniejsze nagrody gospodarcze w Świdnicy. Automobilklub Sudecki wraz z Rajdem Świdnickim KRAUSE, był nominowany w kategorii „sudecki produkt regionalny”.
Decyzją  jury konkursu Automiblklub Sudecki z nominowanego stał się

 

LAUREATEM ŚWIDNICKIEGO GRYFA 2014 !

 

Podziękowania należą się w tym miejscu wszystkim współorganizatorom i sponsorom, a w szczególności  firmie KRAUSE, Miastu Świdnica oraz Starostwu Powiatowemu.  Nie sposób wyliczyć wszystkich pozostałych, którzy w znaczący sposób przyczynili się do tego, że coroczna impreza samochodowa w Świdnicy otrzymała to wyróżnienie, dlatego każdemu kto był zaangażowany w realizację przedsięwzięcia BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY i prosimy o traktowanie wyróżnienia również jako własnego sukcesu.

Idealnym wydaje się tu cytat klasyka gatunku:

” To niesłychane wyróżnienie jest wyrazem uznania ze strony władz dla naszych
dotychczasowych sukcesów i jednocześnie bodźcem do dalszych, godnych uwagi osiągnięć… ”

Stanisław Anioł,  Alternatywy 4

 

Poza sponsorami i władzami rajd nie mógłby się odbyć bez ogromu pracy organizatora, czyli całego Komitetu Organizacyjnego, który zazwyczaj już od jesieni zaczyna pracować nad kolejną edycją, oraz wszystkich członków Automobilklubu i naszej kadry sędziowskiej dbającej o prawidłowy przebieg zawodów.

Każdemu z Was należą się indywidualne podziękowania, gdyż praca którą wykonujecie nie jest może widoczna, ale dzięki niej widoczny jest efekt końcowy w postaci udanego przebiegu imprezy.

Dlatego jeszcze raz chcieliśmy podkreślić, że sukces jakim jest nagroda Świdnicki Gryf 2014 jest sukcesem każdego, kto swoją pracą i zaangażowaniem bez względu na pełnioną funkcję, przyczynił się do realizacji Rajdu Świdnickiego KRAUSE.
Do zobaczenia podczas kolejnej edycji!

 

Oto relacja z ceremonii wręczenia nagród:

 


więcej o laureatach konkursu na stronie:  www.swidnickigryf.pl

 

Możliwość komentowania została wyłączona.